Tüm kategorilerde %50'ye varan indirimler ve ücretsiz kargo fırsatı!

gecemavi & 2021 kreasyonu

İçiniz Rahat olsun

Gecemavi.com olarak perakende iç giyim ve plaj iç giyim ürünlerine yer veriyoruz. Sitemizden alışveriş yapabileceğiniz gibi yine bir çok pazaryerinde de ürünlerimizi bulabilir ve alışverişin tadına varabilirsiniz. Hayvan haklarına duyduğumuz saygıdan dolayı ve onları çok sevdiğimiz için sadece suni deri kullanıyoruz ürünlerde.

Kaliteli Hizmet

Satış esnasında sanal pos ile güvenli alışveriş yapabilir ve akabinde mail ile size gelecek kargo takip kodu ile gönderi takibinizi yapabilirsiniz. 7/24 çalışan müşteri hizmetlerimiz sayesinde sorularınıza hızlı cevap alır ve nitelikli personellerimizin yönlendirmeleri ile her daim özel hizmet alırsınız. Doğru yerdesiniz.

Artan iş hacimleri

Gecemavi'nin satış ortaklığı ile sosyal medya üzerinden yapacağınız satışlarda MNG kargo ile gönderilerinizi çıkar ve vereceğiniz adreslere iletiriz. Katalog satışı talep etmeniz durumunda sitemizde yer alan tüm ürünlerin fotoğraflarnı indirerek satışa konu edebilirsiniz. Satış ortaklığı için info@gecemavi.com e-posta adresine mesaj atabilirsiniz.

Mağaza
0
Fazla Sipariş
İş Ortağı
Ürün Kategorisi

Perakende de bayi anlayışı

gecemavi.com üzerinden yapılan her sipariş ayrı ayrı kıymetlidir. Bu anlayışı hiç bir zaman kaybetmedik. Sipariş bir adet çorap olabileceği gibi 1000 adet çorap ta olabilir. Bizim için değişmez!.. Siz yeter ki Gecemavi ile birlikte çalışmak isteyin. Biz her zaman hazırız!..

Quick Navigation
×
×

Araba